Grafika strony Rolety

Rolety

Jednym z najważniejszych dodatków do stolarki okiennej są rolety. Jest to niewątpliwie praktyczny i dekoracyjny dodatek każdego nowoczesnego okna. W dzisiejszym świec mamy bardzo duży wybór rodzajów oraz wzorów rolet. Rodzaj dobieramy na podstawie przeznaczenia rolety natomiast kolorystykę i wzór możemy dopasować do naszego wnętrza.

Najważniejszym przeznaczeniem rolet okiennych jest kwestia ochrony przed światłem oraz z zewnątrz zabezpieczają wnętrze przed zaglądaniem do środka. To główne pod tym kątem powinniśmy dobierać rolety do naszego wnętrza.

W Omega Okna mamy bardzo szeroki wybór rolet. Działamy kompleksowo zaczynając od pomiarów następnie dobieramy odpowiednią funkcjonalność, wzór oraz wykonujemy montaż we wskazanej lokalizacji oraz terminie.

Chociaż rolety na okna wydają się drugorzędnymi elementami wykończeniowymi wnętrza, w rzeczywistości pełnią bardzo ważne funkcje praktyczne i estetyczne. To właśnie dlatego ważne jest, by wybrać model, który będzie idealnie dopasowany do naszych potrzeb, wymagań i oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do Omega Okna, wymierzymy, doradzimy zamontujemy.

Pełna oferta naszych rolet znajduję się tutaj

Powiedzieli o nas

  • świetnie wykonana robota, szeroki wybór rolet i żaluzji rożnych rodzaji. Szybki i profesjonalny montaż oraz krótki czas oczekiwania na zamówione rolety. (Oraz bardzo sympatyczny i pozytywny Pan) Polecam firmę. 10/10 :)

  • bardzo polecam usługi pana Krzysztofa bardzo krótki czas oczekiwania na montaż pan jest bardzo rzetelny z pewnością polecam

  • Mój wybór Omega okna kierowałam opiniamii. I nie pomyliłam się. Pomiar, montaż, obsadzenie okna na wysokim poziomie. Dziś Szef zakładał rolety. Bardzo szybko, sprawnie, rolety wykonane z bardzo dobrego materiału. Szef uprzejmy, pomocny, otwarty do człowieka. To nie koniec z Omega okna bo jeszcze zamówiłam moskitierę. I na tym nie skończę bo kolejne okno to tylko z Omega. Polecam serdecznie

  • Fachowo i sprawnie założone rolety jakość i cena bardzo dobra przemiły Pan oby wjecej takich sympatycznych osób.

  • Serdecznie polecam. Szybko i dokładnie wykonane zlecenie.Pan Krzysztof doradzi ,odpowie na wszystkie pytania. Super ekipa 👍👍

  • Pierwsza wymiana okna w mieszkaniu - usługa wykonana szybko i bardzo sprawnie. Świetny kontakt z klientem, bardzo elastyczna załoga. Żadnego bałaganu po wymianie. Zdecydowanie polecam!

  • Bardzo rzetelna firma, doradzą w wyborze okien i rolet (z tych usług korzystałam), świetny kontakt z firmą. Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Jeśli będę potrzebowała jeszcze usług związanych z wymianą okien lub rolet to bez wątpienia skorzystam z tej firmy.

  • Pierwsza firma w mieście która potrafiła wyregulować duże tarasowe skrzydła okienne. Profesjonalnie i szybko, polecam :)