Grafika strony Okna

Okna

Głównym kierunkiem działania firmy Omega są wysokiej klasy okna. Jeśli jesteś osobą, która buduje dom lub chce wymienić stare okna w celu poprawy efektywności energetycznej to służymy wiedzą oraz pomocą. Dokonamy pomiarów oraz pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie spełniające twoje potrzeby wraz z zamontowaniem w wyznaczonym miejscu oraz terminie. Działamy na terenie Elbląga oraz okolicy np. Gdańsk, Gdynia, Malbork, Pasłęk, Nowy Dwór Gdański.

W budowaniu naszych okien wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie o najwyższej jakości i doskonałych parametrach. Nasze okna wykonywane są w 100% z PCV nadającego się do recyklingu dzięki czemu oprócz tego że dbamy o twój dom, dbamy także o planetę.

W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta oraz budżetu mamy rozwiązania, które dopasujemy do każdych wymagań. Posiadamy szeroką gamę systemów okiennych które wyróżniają się wysoką efektywnością termiczną i izolacyjnością akustyczną, niemal nieskończonymi możliwościami w zakresie wzornictwa (kształty, wielkości, kolory), a także jakością i komfortem użytkowania.

Zapraszamy do naszej formy na konsultację, postaramy się dobrać odpowiednie rozwiązanie do twoich potrzeb oraz budżetu a każdą realizację wykonamy kompleksowo od pomiarów i doradztwa aż po montaż.

Powiedzieli o nas

  • świetnie wykonana robota, szeroki wybór rolet i żaluzji rożnych rodzaji. Szybki i profesjonalny montaż oraz krótki czas oczekiwania na zamówione rolety. (Oraz bardzo sympatyczny i pozytywny Pan) Polecam firmę. 10/10 :)

  • bardzo polecam usługi pana Krzysztofa bardzo krótki czas oczekiwania na montaż pan jest bardzo rzetelny z pewnością polecam

  • Mój wybór Omega okna kierowałam opiniamii. I nie pomyliłam się. Pomiar, montaż, obsadzenie okna na wysokim poziomie. Dziś Szef zakładał rolety. Bardzo szybko, sprawnie, rolety wykonane z bardzo dobrego materiału. Szef uprzejmy, pomocny, otwarty do człowieka. To nie koniec z Omega okna bo jeszcze zamówiłam moskitierę. I na tym nie skończę bo kolejne okno to tylko z Omega. Polecam serdecznie

  • Fachowo i sprawnie założone rolety jakość i cena bardzo dobra przemiły Pan oby wjecej takich sympatycznych osób.

  • Serdecznie polecam. Szybko i dokładnie wykonane zlecenie.Pan Krzysztof doradzi ,odpowie na wszystkie pytania. Super ekipa 👍👍

  • Pierwsza wymiana okna w mieszkaniu - usługa wykonana szybko i bardzo sprawnie. Świetny kontakt z klientem, bardzo elastyczna załoga. Żadnego bałaganu po wymianie. Zdecydowanie polecam!

  • Bardzo rzetelna firma, doradzą w wyborze okien i rolet (z tych usług korzystałam), świetny kontakt z firmą. Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Jeśli będę potrzebowała jeszcze usług związanych z wymianą okien lub rolet to bez wątpienia skorzystam z tej firmy.

  • Pierwsza firma w mieście która potrafiła wyregulować duże tarasowe skrzydła okienne. Profesjonalnie i szybko, polecam :)