Grafika strony Stolarka alu

Stolarka alu

Firma Omega Okna zajmuję się także szeroko pojętą stolarką aluminiową. Oprócz okien w swojej ofercie posiadamy drzwi, systemy przesuwne, fasady, ogrody zimowe itp.

Aluminium jest jednym z najtrwalszych materiałów, nie niszczeje z czasem a po wielu latach użytkowania zachowuje swoje pierwotne właściwości i wygląd. Jest odpone na warunki atmosferyczne oraz wytrzymałe dzięki czemu z powodzeniem możemy produkować konstrukcje o dużych gabarytach.

Zapewniamy zaawansowane rozwiązania inżynieryjne oraz doskonałe właściwości naszych produktów. Dzięki temu nasza oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych Klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu.

Powiedzieli o nas

  • świetnie wykonana robota, szeroki wybór rolet i żaluzji rożnych rodzaji. Szybki i profesjonalny montaż oraz krótki czas oczekiwania na zamówione rolety. (Oraz bardzo sympatyczny i pozytywny Pan) Polecam firmę. 10/10 :)

  • bardzo polecam usługi pana Krzysztofa bardzo krótki czas oczekiwania na montaż pan jest bardzo rzetelny z pewnością polecam

  • Mój wybór Omega okna kierowałam opiniamii. I nie pomyliłam się. Pomiar, montaż, obsadzenie okna na wysokim poziomie. Dziś Szef zakładał rolety. Bardzo szybko, sprawnie, rolety wykonane z bardzo dobrego materiału. Szef uprzejmy, pomocny, otwarty do człowieka. To nie koniec z Omega okna bo jeszcze zamówiłam moskitierę. I na tym nie skończę bo kolejne okno to tylko z Omega. Polecam serdecznie

  • Fachowo i sprawnie założone rolety jakość i cena bardzo dobra przemiły Pan oby wjecej takich sympatycznych osób.

  • Serdecznie polecam. Szybko i dokładnie wykonane zlecenie.Pan Krzysztof doradzi ,odpowie na wszystkie pytania. Super ekipa 👍👍

  • Pierwsza wymiana okna w mieszkaniu - usługa wykonana szybko i bardzo sprawnie. Świetny kontakt z klientem, bardzo elastyczna załoga. Żadnego bałaganu po wymianie. Zdecydowanie polecam!

  • Bardzo rzetelna firma, doradzą w wyborze okien i rolet (z tych usług korzystałam), świetny kontakt z firmą. Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Jeśli będę potrzebowała jeszcze usług związanych z wymianą okien lub rolet to bez wątpienia skorzystam z tej firmy.

  • Pierwsza firma w mieście która potrafiła wyregulować duże tarasowe skrzydła okienne. Profesjonalnie i szybko, polecam :)