Grafika strony O firmie

O firmie

Od 1996 roku jesteśmy do państwa dyspozycji. W tym okresie zaufało nam wielu klientów, dla których wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy ponad 30 000 okien. Produkowane przez nas okna powstają z profili firmy Rehau, znanej z solidności i sprawdzonej na wymagającym rynku zachodnim.

Firma Omega to nie tylko stolarka okienna. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór drzwi zewnętrznych, fasad, oraz bardzo duży wybór rolet i moskitier okiennych. W naszej firmie bardzo duży nacisk kładziemy na obsługę Klienta. Cały proces rozpoczynamy od rozmowy, staramy się dobrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb Klienta, robimy profesjonalne pomiary a na końcu procesu nasz zespół monterów wykonuję montaż w wyznaczonym terminie.

Firma Omega działa w Elblągu ale wykonujemy także montaże w sąsiednich miastach takich jak Nowy Dwór Gdański, Malbork czy Pasłęk. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży stolarki okiennej daje nam dużą swobodę i pewność siebie. Nie boimy się trudnych realizacji.

Serdecznie zapraszamy do naszej Omega Okna.

Powiedzieli o nas

  • świetnie wykonana robota, szeroki wybór rolet i żaluzji rożnych rodzaji. Szybki i profesjonalny montaż oraz krótki czas oczekiwania na zamówione rolety. (Oraz bardzo sympatyczny i pozytywny Pan) Polecam firmę. 10/10 :)

  • bardzo polecam usługi pana Krzysztofa bardzo krótki czas oczekiwania na montaż pan jest bardzo rzetelny z pewnością polecam

  • Mój wybór Omega okna kierowałam opiniamii. I nie pomyliłam się. Pomiar, montaż, obsadzenie okna na wysokim poziomie. Dziś Szef zakładał rolety. Bardzo szybko, sprawnie, rolety wykonane z bardzo dobrego materiału. Szef uprzejmy, pomocny, otwarty do człowieka. To nie koniec z Omega okna bo jeszcze zamówiłam moskitierę. I na tym nie skończę bo kolejne okno to tylko z Omega. Polecam serdecznie

  • Fachowo i sprawnie założone rolety jakość i cena bardzo dobra przemiły Pan oby wjecej takich sympatycznych osób.

  • Serdecznie polecam. Szybko i dokładnie wykonane zlecenie.Pan Krzysztof doradzi ,odpowie na wszystkie pytania. Super ekipa 👍👍

  • Pierwsza wymiana okna w mieszkaniu - usługa wykonana szybko i bardzo sprawnie. Świetny kontakt z klientem, bardzo elastyczna załoga. Żadnego bałaganu po wymianie. Zdecydowanie polecam!

  • Bardzo rzetelna firma, doradzą w wyborze okien i rolet (z tych usług korzystałam), świetny kontakt z firmą. Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Jeśli będę potrzebowała jeszcze usług związanych z wymianą okien lub rolet to bez wątpienia skorzystam z tej firmy.

  • Pierwsza firma w mieście która potrafiła wyregulować duże tarasowe skrzydła okienne. Profesjonalnie i szybko, polecam :)