NASZA OFERTA

SYSTEMY OKIENNE

okna

Wymagania stawiane nowoczesnym oknom są tak różne, jak różne są obiekty w których będą one zastosowane. Oferujemy szerokie spektrum produktów, dostosowanych do każdej sytuacji – od okien standardowych, poprzez rozwiązania dla budynków energooszczędnych, aż po certyfikowane okna do domów pasywnych. I nie ma znaczenia czy są to budynki nowe, czy też modernizowane, jedno- czy wielorodzinne, mieszkalne czy użytkowe.

zobacz

SYSTEMY DRZWIOWE

drzwi

Drzwi systemów REHAU charakteryzują bardzo dobre  parametry cieplne, przyczyniające się do oszczędności energii. Ich wysoka stabilność oraz szczelność na przenikanie wiatru powoduje, iż drzwi te nadają się do zastosowania nawet w bardzo wietrznych regionach. Wybierz drzwi z systemów REHAU. Dla komfortu mieszkania!

zobacz

NASZA FIRMA

firma

Od 1996 roku jesteśmy do państwa dyspozycji. W tym okresie zaufało nam wielu klientów, dla których wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy ponad 30 000 okien. Produkowane przez nas okna powstają z profili firmy Rehau, znanej z solidności i sprawdzonej na wymagającym rynku zachodnim.

zobacz


JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM

Opracowujemy i wdrażamy nowatorskie i przyszłościowe rozwiązania, których motywem przewodnim jest nie tylko ekonomia, ale także ekologia, wzornictwo, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Już dziś, dzięki naszemu zaangażowaniu i otwarciu na innowacje, wyznaczamy przyszłościowe trendy w budownictwie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości technologii wykorzystujemy zalety nowoczesnych materiałów, łącząc je umiejętnie w kompletne systemy. A wszystko po to, by budowanie było czystą przyjemnością.

stempel-okna-design-czerwony